Наші Переваги

Робота в нашій компанії має багато переваг, про які ми неодмінно вам розповімо. Головна цінність для нас – найсильніші професіонали. Щоб утримати їх у нашій команді, ми пропонуємо комфортні умови роботи, безліч бонусів та приємні соціальні пільги.

Нашим співробітникам доступні такі переваги роботи в компанії:
 • Соціальні гарантії. Успіх будь-якої компанії безпосередньо залежить від того, наскільки успішними є люди, які працюють у ній. Успіх співробітників пов'язаний із задоволеністю роботою та тим, наскільки комфортні для них умови роботи в команді.
 • Вивчення іноземних мов. Ми надаємо комфортні умови для навчання та вдосконалення навичок комунікації наших співробітників із клієнтами.
 • Корпоративні свята. Співробітники нашої компанії вміють не тільки працювати над створенням, підтримкою та продажем якісного програмного забезпечення. Вони вміють ще й добре відпочивати.
 • Гнучкий графік роботи. Людині дуже важливо бути господарем свого часу. Ось чому всі наші спеціалісти мають гнучкий робочий графік.
 • Кухня. На кожному поверсі всіх наших офісів обладнані кухні, в яких є мікрохвильова піч, холодильник та інша техніка.
 • Автостоянка. Співробітникам важливо мати можливість вирушити в офіс та не думати про те, де залишити свій автомобіль. Безкоштовна автостоянка – ще вона є перевагою роботи в нашій компанії.
 • Рекомендаційна програма. Якщо ви рекомендуєте своїх друзів для того, щоб вони спробували себе в роботі на благо нашої компанії, ви не тільки допомагаєте людям працевлаштуватися та проявити себе як професіоналам, але й дбаєте про компанію. Ми цінуємо це, тому заохочуємо співробітників подарунками та бонусами.
 • Покриття Wi-Fi. Щоб не прив'язувати співробітників до їхніх робочих місць і зробити їх мобільнішими, на всій території офісів діє покриття Wi-Fi.
 • Навчання та розвиток. Підвищення рівня кваліфікації та професійний розвиток співробітників нашої компанії – основні складові нашого успіху.
 • Тімбілдінг. Міцність нашої команди забезпечують командні тімбілдінги.
 • Ми не стоїмо на місці. Комфортні умови праці наших співробітників важливі для якісної та продуктивної роботи. Ми не зупиняємось на тому, що досягнуто, і плануємо впроваджувати та розвивати інші переваги роботи в нашій компанії, які зроблять роботу у нас ще більш приємною та комфортною.
Умови праці та оплата

Ми пропонуємо максимум можливостей для кар'єрного зростання. Ми цінуємо роботу кожного, тому пропонуємо конкурентну заробітну плату. Підвищення кваліфікації та вдосконалення наявних знань та навичок – важливі умови успішної трудової діяльності. Саме тому ми організовуємо для своїх співробітників оплачувані тренінги. Ми пропонуємо роботу в офісі, обладнаному за останнім словом техніки, та забезпечуємо офіційне працевлаштування.

Нашим співробітникам надаються можливості для особистого розвитку.

Ми постійно ростемо, рухаємося вперед і досягаємо нових цілей. Це найважливіші умови нашого успіху. Ми розуміємо, наскільки важливим є професійне зростання та самовдосконалення наших співробітників, тому ми намагаємося впровадити найсучасніші технології та перейняти досвід кращих світових практик, що дозволяють забезпечити індивідуальний успіх кожного співробітника.

Ми постійно ростемо, розвиваємося, дізнаємося про щось нове і передаємо ці знання. Це є основою філософії нашого колективу. Наша кадрова політика надає багато можливостей для особистого розвитку працівників.

Нас хвилює успіх та особистісне зростання кожного співробітника

Кожен наш співробітник прагне розвиватися, що дозволяє займатися вирішенням складних і цікавих завдань. Наш головний пріоритет – надати кожному співробітнику можливості максимально реалізувати себе та свої здібності.

Програми навчання та розвитку

Ми завжди акцентуємо увагу на всебічному особистому розвитку наших працівників. Ми регулярно проводимо курси щодо підвищення ефективності комунікацій, тайм-менеджменту, управління проектами, технічні майстер-класи. Завдяки участі в корпоративних тренінгах та семінарах, наші співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, знаходять нові професійні знання та навички. Усім забезпечується індивідуальний підхід. Кожному співробітнику забезпечено можливість підвищувати кваліфікацію та професіоналізм.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764