Замовити сайт

Як замовити сайт?

Це питання стає актуальним для дедалі більшої кількості компаній, адже ведення бізнесу з використанням Інтернету дає будь-якій компанії безліч переваг. Число користувачів мережі в Україні постійно зростає і все частіше для пошуку товару або послуги потенційними клієнтами використовується саме Інтернет. Саме тому так важливо пропонувати свої послуги і на цьому майданчику: якщо компанія не має власного представництва в мережі, вона швидко стає аутсайдером, пропускаючи вперед тих, хто дбав про створення корпоративного сайту. Словом, думки про те, щоб зробити сайт, з'являються навіть у переконаних консерваторів — сьогодні ігнорування технічного прогресу означає програш у бізнесі.

Вартість створення сайтів

  • Сайт-візитка від 7000 грн.
  • Сайт компанії від 9000 грн.
  • Інтернет-магазин від 15000 грн.
  • Спеціалізовані рішення від 20000 грн.

Створення сайтів у Києві - де найпростіше замовити web-ресурс?

 

Починати пошуки найпростіше в Інтернеті. У будь-якій пошуковій системі на запит «сайти на замовлення» можна знайти безліч потенційних виконавців. Вибрати найкращого з них не так просто, і тому варто відразу визначити ті фактори, які будуть найважливішими для вас.

Серед них можуть бути терміни розробки порталу, вартість послуг, місцезнаходження розробника (адже вам потрібно постійно контактувати з ним). Як тільки ви відібрали відповідні веб-студії, вивчіть їхнє портфоліо. Приклади вже виконаних робіт дозволять вам судити про професіоналізм та технічні можливості розробника.

Наступним кроком стане телефонний дзвінок: зателефонувавши в обрану web-студію, потрібно дізнатися про точні умови договору на розробку порталу (він повинен укладатися обов'язково). Також варто уточнити, чи готова обрана компанія згодом виконувати обслуговування та просування сайту – саме в результаті цих робіт сайт почне залучати наших клієнтів. Якщо відповіді ці питання вас влаштовують, можна замовляти розробку ресурсу.

Корпоративний web-ресурс: яким він має бути і для чого створюється?

Вирішивши замовити сайт, компанія робить великий крок у своєму розвитку: розроблений портал стане потужним іміджевим інструментом, а також допоможе залучати нових клієнтів. Розробку порталу можна розцінювати як вигідну інвестицію: при порівняно невеликих вкладеннях ресурс здатний принести вам чималий прибуток як нових клієнтів і партнерів, і навіть фактичних продажів.

Наша компанія виконує створення корпоративних ресурсів, пропонуючи грамотне, оперативне та якісне проведення всіх необхідних робіт. Зробити замовлення легко: просто зв'яжіться з нами телефоном або електронною поштою, і ми подбаємо про інше.

Роботи зі створення сайту зазвичай відбуваються у кілька етапів.
  • Збір первинної інформації про компанію (сфера діяльності, специфіка конкретного бізнесу, логотип, фірмовий стиль тощо).
  • Планування наповнення ресурсу — на цьому етапі визначається функціональність сайту, його структура, а також те, які матеріали будуть розміщуватися на його сторінках.
  • Підбір хостингу та доменного імені для вашого сайту.
Наша компанія створює корпоративні ресурси різних типів. Основними є такі різновиди.

Це найдоступніше рішення, сайт складається з декількох (до 7-ми) сторінок, на яких розміщена основна інформація про бізнес (сфера діяльності, пропоновані товари та послуги, контактна інформація тощо). Для візитки розробляється унікальний дизайн, надання додаткових послуг.

Це повноцінний портал з великою кількістю сторінок, на яких докладно описується сама компанія, її досягнення, послуги та товари, які вона пропонує. Для такого порталу розробляється унікальний дизайн, на ньому може розміщуватися фотогалерея, інтернет-каталог, форма зворотного зв'язку, прайс-лист тощо.

Такий портал, по суті, є готовим бізнесом. В інтернет-магазині користувачі мають можливість цілодобово купувати вашу продукцію шляхом онлайн-замовлення. При цьому завданням компанії стає лише обробка та виконання цих замовлень, а залучення користувачів, рекламування товару та збирання замовлень здійснюються інтернет-магазином.

Звернувшись до SoftGroup за розробкою інтернет-магазину, ви отримуєте комплексне обслуговування з розробки, настроювання, запуску такого порталу. Вважається, що саме інтернет-магазини є найбільш перспективними для роздрібної торгівлі. Замовляючи такий сайт у нас, ви забезпечуєте стабільне майбутнє та успішний розвиток для вашого бізнесу!

  • «Візитка»
  • Корпоративний ресурс.
  • Інтернет магазин.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764