Веб-дизайн

Бажаєте отримати вигідну пропозицію щодо розробки на пошту Цілком безкоштовно?
  • 10 років досвіду професійної розробки
  • 460+ задоволених клієнтів
  • Завжди вчасно
  • 100% гарантія якості або повне повернення коштів

Отримайте вигідну пропозицію з розробки безкоштовно

SoftGroup - професійний веб-дизайн у Києві

Одним із ключових моментів у розробці будь-якого сайту є web-дизайн. Саме він визначає зовнішній вигляд вашого ресурсу, то враження, яке сайт викликатиме у відвідувачів, ваш імідж у їхніх очах. Дизайн повинен бути продуманий до найдрібніших деталей, адже це ефективний рекламний інструмент, який повинен використовуватися так, щоб отримувати максимальну віддачу. Веб-дизайн багато в чому визначає не тільки естетику, але й зручність сайту для відвідувача, наскільки користувачеві буде комфортно знаходитися на ресурсі. Головне завдання дизайну: настроїти відвідувача на повноцінне сприйняття інформації.

Найкращим прикладом тут станете ви самі: згадайте, як ви відбираєте ті сайти, на яких шукаєте потрібну вам інформацію або замовляєте товари та послуги. Навряд чи вас залучають ресурси з хаотичною структурою та незграбним зовнішнім виглядом, швидше за затримаєтеся на тих сайтах, які оформлені в приємній колірній гамі, мають інтуїтивно зрозуміле меню, виконані так, що тексти на них читаються легко.

Якщо ви плануєте зробити сайт, саме питанням дизайну необхідно приділяти максимум уваги: ​​це покаже ваш відповідальний підхід до справи, прагнення залучати нових клієнтів, продемонструє респектабельність та унікальний стиль компанії. Словом, для сайтів, що створюються з метою залучення цільової аудиторії, розробка дизайну має бути бездоганною.

Дизайн розробляється у кілька основних етапів.
  • Підготовчий - розробка приблизної структури майбутнього ресурсу з опорою на вимоги та побажання клієнта.
  • Відображення ескізу - дає перше уявлення про зовнішній вигляд майбутнього сайту, дозволяє внести виправлення та коригування.
  • Макет сайту – він виконується в графічному редакторі та детально зображує майбутній дизайн.
  • Фінальна промальовка: на цьому етапі ведеться робота над деталями (рамками, шрифтами, тінями та ін.).

Сучасний web-дизайн поєднує творчість, креативну ідею та технічну грамотність. У кожному випадку визначається основне завдання сайту, розставляються пріоритети і лише відповідно до них розробляється дизайн. Тут необхідно розуміти, що сайт – це не лише естетика, а й зручність використання. Якісний дизайн є копіткою роботою, впоратися з якою на належному рівні зможе лише професіонал.

Компанія SoftGroup виконує дизайн та редизайн сайтів, а також надає послуги розробки дизайну інтернет-банерів та реклами.

Ми будемо раді створити для вас оригінальний та зручний дизайн сайту. Високий професіоналізм наших співробітників дозволяє нам забезпечувати вирішення будь-яких, у тому числі найскладніших завдань. Замовити дизайн просто – достатньо зв'язатися з нами, і ми подбаємо про те, щоб зовнішній вигляд вашого ресурсу був бездоганним!

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764