Створення інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину: почніть продавати свої товари в мережі!

Компанія SoftGroup є експертом у сфері розробки інтернет-магазинів: наші фахівці мають багаторічний досвід у даній галузі, причому ми пропонуємо не тільки створення, а й просування таких ресурсів. Нашій компанії ви можете довірити завдання будь-якої складності - ми забезпечимо відмінний результат.

SoftGroup йде в ногу з часом: ми використовуємо найкращі та новітні технології у таких розробках, що дозволяє реалізованим нами проектам займати провідні позиції на ринку, впевнено випереджаючи конкурентів.

Вартість створення сайтів

 • Сайт-візитка від 7000 грн.
 • Сайт компанії від 9000 грн.
 • Інтернет-магазин від 15000 грн.
 • Спеціалізовані рішення від 20000 грн.

Можливо, ідея створити сайт-магазин вже відвідувала вас, а можливо, ви навіть не знаєте про те, що це таке. Інтернет-магазин є онлайн-майданчиком для торгівлі, каталог товарів із зазначеними в ньому цінами, а також можливістю робити замовлення прямо на сайті. Клієнт відбирає товари, додає їх у кошик, формує замовлення, вибирає зручний для нього спосіб оплати та доставки, а вам залишається лише обробити його заявку: отримати оплату за товар та відправити замовнику його покупку.

Такий спосіб торгівлі нині є одним із найрентабельніших і ефективніших, адже з одного боку робота з інтернет-магазином відрізняється мінімальним рівнем витрат, а з іншого боку — аудиторія клієнтів у мережі справді величезна.

Створення інтернет-магазину виконується у кілька етапів.
 • Розробка технічного завдання. На початку описуються вимоги та побажання до ресурсу, а потім на їх основі вибудовується конкретне ТЗ.
 • Створення дизайну. Це один з найважливіших етапів, адже візуальна частина сайту формуватиме те враження, яке він справить на відвідувачів. Ми розробляємо для інтернет-магазинів унікальні дизайн-макети, домагаючись того, щоб кожен створений нами сайт виглядав інтуїтивно зрозумілим, був естетичним, мав оформлення, яке не відволікає користувача від покупки, а навпаки, що підштовхує його до неї. Багато в чому саме дизайн визначає те, чи відвідувач вашого сайту стане вашим покупцем, і наші фахівці готові зробити все необхідне для того, щоб конверсія користувачів у реальні клієнти була максимально високою.
 • Програмна розробка та верстка інтернет-магазину. На даному етапі виконуються всі необхідні технічні роботи, по суті саме він відноситься безпосередньо до створення сайту.
 • Тестування ресурсу, заповнення його сторінок контентом. На цьому етапі перевіряється коректність роботи сайту, додається текстова та графічна інформація.
 • Оптимізація. Сайт приводиться у відповідність до вимог пошукових систем для успішного подальшого просування.
 • Запуск проекту – ваш інтернет-магазин починає роботу.
 • Обслуговування. Може здійснюватись на різних умовах. SoftGroup може забезпечувати як технічну підтримку (оперативне вирішення проблем, що виникають з технічного боку, усунення неполадок), так і інформаційний супровід, наповнення сайту контентом, його регулярне оновлення.
На яких умовах виконується створення інтернет-магазину?

У першому етапі проводяться переговори з клієнтом, де визначаються терміни розробки, етапи проведення робіт, порядок розрахунків та інші нюанси. Досягнуті домовленості закріплюються у договорі та згодом усі роботи ведуться відповідно до них.

Інтернет-магазин розробляється в строки від 2 до 7 тижнів залежно від складності та обсягу проекту. Оплата розбивається на 2 частини: 50% до початку виконання робіт та 50% після їх завершення. Для тривалих чи дуже складних проектів оплата може розбиватися втричі у пропорції 30-30-40%.

Кожен з проектів, що розробляються, є унікальним, і до вирішення поставлених завдань наші фахівці підходять індивідуально. Крім перерахованих вище етапів робіт, співпраця передбачає:

 • завчасне конкретизування термінів та фінальної вартості реалізації проекту (виконується після обговорення основних деталей розробки та підготовки ТЗ);
 • допомогу у виборі хостингу, на якому буде розміщено ресурс, а також підбір відповідного доменного імені (URL-адреса);
 • встановлення системи управління для ресурсу, система підбирається відповідно до описаних у ТЗ вимог;
 • також може бути виконана початкова реєстрація магазину у тематичних каталогах та пошукових системах.

Ми завжди готові до відкритого діалогу з клієнтами: наші співробітники нададуть вам всю необхідну інформацію як щодо розробки магазину, так і подальших робіт, пов'язаних з його підтримкою, просуванням, наповненням.

 

Якщо ви вже готові почати створення свого інтернет-магазину, просто зв'яжіться з нами. Всі консультації є безкоштовними, і наші фахівці з радістю допоможуть вам визначитися з конкретними деталями щодо вашого сайту, а також нададуть інформацію про приблизну вартість та орієнтовні терміни виконання робіт у вашому випадку.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764