Сайт компанії

Навіщо потрібний сайт компанії?

В даний час найбільш поширеним видом web-ресурсів є сайти, що належать тим чи іншим компаніям. Причини такої поширеності є очевидними. Сьогодні наявність власного ресурсу у прибуткового підприємства, що розвивається, є важливою умовою успішного ведення бізнесу, залучення нових клієнтів, формування позитивного іміджу.

Водночас, досі багато підприємців та керівників підходять до створення своїх ресурсів недостатньо уважно. Так, за нашою статистикою, кожен третій корпоративний сайт є настільки некоректним, що потребує практично повної внутрішньої та зовнішньої модернізації.

Вартість створення сайтів

 • Сайт-візитка від 7000 грн.
 • Сайт компанії від 9000 грн.
 • Інтернет-магазин від 15000 грн.
 • Спеціалізовані рішення від 20000 грн.

Тут важливо розуміти, що такий ресурс швидше шкодить бізнесу, тоді як якісно зроблений, інформативний, зручний веб-сайт компанії стає джерелом нових клієнтів та прибутків. Тут діє наступна послідовність: відмінний, привабливий сайт допомагає компанії отримувати довіру користувачів, їхнє розташування. У той же час, сайт, зроблений непрофесіоналом, не тільки не приносить доходу, але і може провокувати появу збитків.

Словом, краще, якщо розробка корпоративного сайту спочатку виконується якісно - інакше ресурс доведеться переробляти, що буде пов'язано з додатковими витратами грошей та часу. Створення сайту компанії – це досить складний процес, який може бути реалізований лише за грамотної співпраці професійних дизайнерів, програмістів та оптимізаторів. Наша компанія має в своєму розпорядженні такі фахівці та здійснює розробку корпоративних ресурсів відповідно до сучасних, ефективних, налагоджених методологій. Це дозволяє нам створювати web-ресурси, що характеризуються справді високою якістю. За цим напрямком роботи SoftGroup займає одну з провідних позицій на українському IT-ринку.

Сайт компанії — основні складові
 • Унікальний дизайн, розроблений так, щоб досягти гармонійного поєднання з фірмовим стилем вашого підприємства.
 • Зручну для користувача, зрозумілу та чітку структуру.
 • Професійно виконаний інтерфейс - "дружній", що дозволяє використовувати функції сайту на інтуїтивному рівні.
 • Корисні для користувача дані: повний спектр інформації про послуги та товари, що пропонуються компанією, її контактні дані, а також інформаційний контент, який є інтересом для відвідувачів сайту.
Інтернет-сайт компанії: основні переваги
 • Зростання впізнаваності вашого бренду, товарів, послуг забезпечується спеціально розробленим для вашої компанії дизайном ресурсу.
 • Прямий канал комунікації з вашими клієнтами: ви можете інформувати їх про нові товари, важливі для компанії події, ціни тощо. із сторінок сайту.
 • Ви самі вирішуєте, яку інформацію буде розміщено на сайті — спеціальний редактор дозволяє змінювати тексти на ресурсі..
 • Зміцнення іміджу компанії - у цьому сенсі створення сайту є дуже важливим фактором.
 • Поява перспектив для пошуку нових клієнтів, партнерів, співробітників, швидкий розвиток вашого сайту та вашого бізнесу у мережі.
 • Контроль статистики відвідувань та величезні можливості для її аналізу: наприклад, на основі даних про пошукові запити, за якими користувачі приходять на ваш сайт, ви можете коригувати свою маркетингову політику.
 • Перспективи автоматизації внутрішніх бізнес-процесів з використанням ресурсу за умови, що він виросте до рівня корпоративного сайту.

SoftGroup виконує розробку сайтів будь-якої складності та тематики - нам ви можете замовити створення сайту компанії, не сумніваючись у бездоганному результаті. Наші фахівці можуть надавати і цілу низку додаткових послуг: підтримку ресурсу, його розкручування та просування, наповнення інформаційними матеріалами. Ми завжди готові до діалогу з нашими клієнтами та раді пропонувати оптимальні, найзручніші умови співпраці.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764