Створення корпоративного сайту

SoftGroup - професійне створення сайтів

Сьогодні сайт для компанії — це один із найважливіших інструментів ведення бізнесу, що дозволяє досягати значного зростання прибутку, а також отримувати чимало додаткових переваг. Саме з цієї причини для кожної компанії шлях до успіху обов'язково включає розробку власного сайту. Чому це потрібно? Якщо ваша компанія не представлена ​​в Інтернеті, можна сказати, що і в бізнесі її немає.

Вартість створення сайтів

 • Сайт-візитка від 7000 грн.
 • Сайт компанії від 9000 грн.
 • Інтернет-магазин від 15000 грн.
 • Спеціалізовані рішення від 20000 грн.

Найважливіша функція, яку має виконувати корпоративний веб-ресурс – це залучення потенційних клієнтів із максимальною ефективністю. З цього погляду він є цілодобовим помічником для відділу збуту.

Тут варто врахувати, що результативність роботи такого «помічника», скільки саме клієнтів він зможе залучати, безпосередньо залежить від оформлення: дизайну, контенту (вмісту), структури веб-ресурсу. Все це складові рівня продажів для корпоративної сторінки.

Отже, яким критеріям має відповідати по-справжньому якісний сайт?
 • Ресурс повинен бути гідним представництвом вашого бізнесу у мережі.
 • Це представництво має бути зручним та інформативним для відвідувача: важливо, щоб кожен з ваших потенційних клієнтів зміг швидко знайти потрібні йому відомості (ваша адреса або телефон, асортимент продукції, ціни тощо).
 • Web-ресурсу грамотний дизайн: не просто гарний, а відповідний стилістиці вашої компанії, сфері її роботи.
 • Зрозуміло, що ресурс повинен успішно продавати пропоновані вами послуги або товари.
 • Сайт повинен бути оформлений так, щоб у відвідувача він та розміщена на ньому інформація викликали довіру.
 • Технічні критерії це ціла група вимог щодо швидкодії роботи, використовуваних технологій і т.п. У будь-якому випадку необхідно, щоб корпоративний ресурс відповідав стандартам W3C.
SoftGroup — створення сайтів у Києві

Чому варто звернутися саме до нас? Тому що ми працюємо професійно, підходячи до завдань наших клієнтів індивідуально, пропонуючи доступні ціни.

 • Передові технології - саме їх ми використовуємо в розробці web-ресурсів для того, щоб забезпечити їхню бездоганну з технічного погляду роботу.
 • Ми пропонуємо комплексне обслуговування: у нас ви можете замовити сайт «під ключ», а значить вам не доведеться витрачати час на пошук окремих фахівців, а потім добиватися від них потрібних саме вам результатів.
 • Дизайн розробляється індивідуально для кожного сайту – ви отримаєте унікальне оформлення, виконане у суворій відповідності до ваших побажань та вимог.
 • Ми ведемо роботи в постійному контакті з вами: ви зможете не лише контролювати весь процес, а й вносити поправки та пропонувати ваші ідеї на будь-якому етапі нашої роботи.
 • Фіксована вартість робіт - вартість обговорюється відразу ж і в процесі розробки вона не змінюється.
Чому варто звертатися до професіоналів?

Напевно, ви не раз бачили web-ресурси, зроблені погано. Строкаті, незручні, аляпісті, вони швидше відлякують, ніж приваблюють відвідувача. До того ж знайти потрібну інформацію на них нелегко: не дивно, що ефективність таких «представництв» є дуже низькою.

Якщо ви не хочете витрачати гроші, і вам потрібен по-справжньому якісний результат, фахівці SoftGroup будуть раді вам допомогти. Створення інтернет-магазинів і корпоративних ресурсів у нашому виконанні - це грамотна, професійна робота, результатом якої стає сайт, що успішно продає товари та послуги, а також ефективно представляє інтереси компанії в Інтернет.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764