Розробка програмного забезпечення

Розробка програмного забезпечення на замовлення: SoftGroup забезпечить вирішення будь-яких завдань!

Створення програмного забезпечення – це один із перших серед освоєних нами напрямків роботи. SoftGroup успішно працює у цій сфері протягом багатьох років. За цей час наша компанія встигла нагромадити великий досвід розробки ПЗ різної складності. Наші спеціалісти готові реалізовувати різні проекти: від невеликих рішень автоматизації для окремих бізнес-процесів до великих інформаційних систем, що керують великими підприємствами.

Програми для електронної комерції в Інтернет

Однією з найбільш пріоритетних сфер на даний момент є створення ПЗ для електронної комерції в мережі Інтернет. З урахуванням вже накопиченого досвіду наші фахівці розробили цілу низку застосовуваних компонентів. Всі вони відрізняються високим ступенем адаптації, а також функціональної уніфікації. Застосування таких компонентів дозволяє значно скорочувати витрати на розробку ПЗ - завдяки цьому наша компанія успішно працює на даному ринку, пропонуючи програмні рішення відразу за декількома напрямками.

Корпоративні IT-рішення

Розробка програмного забезпечення у разі вимагає особливо високого професіоналізму. При цьому велике значення має залучення грамотних архітекторів та бізнес-аналітиків. Висока функціональна насиченість, необхідність використання багаторівневих архітектур, вимоги, пов'язані з масштабованістю та гнучкістю рішень, важливо, щоб готове рішення відповідало кожному з цих критеріїв.

Наші архітектори додатків та бізнес-аналітики мають не тільки високу кваліфікацію, але й багатий практичний досвід. Це дозволяє їм успішно вирішувати практично будь-які з погляду складності завдання.

Виконуючи розробку корпоративних IT-рішень, SoftGroup забезпечує абсолютну стабільність цього процесу, а також передбачуваність його результатів, у тому числі на будь-якому з проміжних етапів. Наша компанія використовує найкращі практики стандартних процесів, адаптовані до наших умов.

У розпорядженні SoftGroup досить легкий і водночас стабільний, надійний, гнучкий процес розробки ПЗ. В його основі знаходиться RUP, що звільнений від зайвої формальності. Основа доповнюється цілою низкою практик групи Agile-методологій, які відбираються та використовуються відповідно до специфіки проекту та структури проектної команди. Саме можливість вибирати потрібні практики дозволяє зробити процес досить гнучким.

SoftGroup виконує не тільки створення IT-систем "з нуля". Тож якщо розробка системи чи окремих її компонентів має припускати міграцію з застарілої платформи, наші фахівці забезпечать її. Тут варто зазначити, що такий процес вважається особливо складним, адже міграція вимагатиме участі фахівців із конкретних платформ. Також важливо зберегти сумісність системи з апаратною частиною, що використовується, забезпечити поетапний перехід на нову систему. Весь процес міграції повинен бути ретельно опрацьований так, щоб унеможливити втрату даних, а також забезпечити якомога більш плавний і комфортний перехід до нової системи.

Будучи близько знайомими з процесом міграції, наші фахівці здатні провести його на професійному рівні, не тільки успішно вирішуючи проблеми, що виникають, але і попереджаючи їх появу.

Desktop програми від SoftGroup

Рішення, призначені для настільних систем, мають певну специфіку. Зазвичай, вони у ролі лише компонентів інформаційних систем, найчастіше вони є самостійними додатками. Тим не менш, навіть незважаючи на другорядну роль даного напрямку, наша компанія підібрала для нього кращих фахівців, які володіють найвищим професіоналізмом і досвідом.

Розробка додатків та рішень для мобільних платформ iPhone

SoftGroup здійснює створення рішень для платформ iPhone, також Blackberry, Android, Windows Mobile. Даний напрямок діяльності є одним із наймолодших для нас, проте наша компанія вже має високопрофесійну команду програмістів, які успішно вирішують практично будь-які завдання в даній сфері.

Тут варто відзначити, що подібне замовлення ПЗ є інтерес для багатьох наших клієнтів, що співпрацюють з нами у сфері розробки великих IT-систем: мобільні пристрої все частіше інтегруються в керуючі або виробничі інформаційні системи. Крім того, ми займаємося розробкою невеликих, але цікавих чи корисних для кінцевих користувачів додатків.

SoftGroup – це кваліфікація та знання, помножені на системний підхід. Завдяки цьому в кожному випадку ми створюємо зручні, функціональні, стабільні програмні продукти.

Надішліть свій запит за допомогою цієї форми зараз

Ми відповімо на ваш запит і зберемо докладнішу інформацію протягом доби.

Будь ласка, заповніть форму, щоб надіслати нам ваші вимоги. Ми зв'яжемося Вами найближчим часом. Вся надана Вами інформація буде суворо конфіденційною і не буде передана будь-кому.

+1 646 564 5598 (USA)

+38 044 451 6764 (Ukraine)

SOFTGROUP: ВІДКРИТИЙ ПІДБІР КАДРІВ

Надішліть своє резюме зараз

+ 1 646 564 5598

+ 38 044 451 6764